Дитяча безпека

🔥 Щороку від падінь з висоти гине величезна кількість дітей. Будьте пильними!

  • 37335558_228552384436925_8222621897855074304_n.jpg
  • detskit-zamki-okna.png
  • rebenolopasno.jpg
  • unnamed-460x307.jpg

💯 Багато батьків забувають про те, що відкрите вікно може бути смертельно небезпечне для дитини. Тема надзвичайно актуальна і гостра, тому ми вирішили підготувати Вам декілька основних порад.
▪️ Багато батьків дозволяють своїм дітям грати на підвіконнях - цього не потрібно робити, щоб дитина не звикала до того, що вікно і підвіконня - це місце для ігор і розваг.
▪️ Ніколи не тримайте вікна відкритими, якщо вдома дитина! Вам здається, що Ви поруч, але секунда, на яку Ви відволічетеся, може бути трагічною!
▪️ Не розраховуйте на антимоскітні сітки! Це лише захист від комарів і мух, але ніяк не на захист від падіння. Дитина відчуває себе в безпеці і спирається як на вікно, так і на сітку.
▪️ Встановіть на вікна спеціальну фурнітуру на вибір: 
✔️ блокіратор - щоб дитина не могла самостійно відкрити вікно 
✔️ віконну ручку з ключем - ключ потрібно зберігати у недоступному для дитини місці. 
😇 До речі замовити їх Ви можете у нас.
Падіння з вікна є однією з основних причин дитячого травматизму і смертності, особливо в містах. 
📌 Пам'ятайте, що в будинку, де є дитина до 11 років, повинні стояти хоча б фіксатори відкривання вікон - це мінімальний, але ефективний захист!

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Пропонуємо розглянути детальніше, до прикладу декілька варіантів, що Ви можете замовити у нас вже зараз.
📌 Обидва володіють такими характеристиками:
➡️ Ручка дозволяє зафіксувати її положення, як при закритому вікні, так і в положенні провітрювання, таким чином обмежити його відкривання.
➡️ Великий плюс цих варіантів дитячої безпеки, у порівнянні з іншими, це уникнення свердління рами та стулки, що полегшує монтаж та можливість заміни іншої ручки в майбутньому, коли діти виростуть.

✔️Віконна ручка MEDOS PLUTON з ключиком. 
Принцип роботи цієї ручки полягає у положенні кнопки/замка. Щоб зафіксувати ручку, потрібно лише нажати кнопку. Щоб зняти з фіксованого положення ручку для відкриття вікна, потрібно ключем провернути ключик. 
✔️Віконна ручка MEDOS PLUTON з кнопкою. 
Принцип роботи цієї ручки полягає у одночасному провертанні ручки та натисканні кнопки, у випадку якщо на кнопку на натиснути ручка не прокрутиться.

✔️Блокіратор Penkid Sash Jammer монтується як біля віконної ручки так і в ніжній частині під стулкою. Принцип роботи: а) змонтоване в нижній частині стулки - при зачиненому замку, стулку вікна можна переводити із положення "зачинено" у "провітрювання" і навпаки, положення "відчинено" - заблоковане. б) змонтоване біля віконної ручки - при зачиненому замку, стулка буде лише у положенні "зачинено".

✔️Блокіратор Penkid з тросом спеціально розроблений для обмеження відкривання вікон та балконних дверей. Монтується лише в районні віконної ручки. Блокіратор в зачиненому положенні надає можливість відкривання стулки у двох положеннях: "провітрювання" та часткове "відкривання".

✔️Дитячий замок BSL. Принцип роботи: при зачиненому замку стулку вікна можна переводити їз положення "зачинено" у "провітрювання" і навпаки, положення "відчинено" - заблоковане.

 

Звертайтесь за вказаними контактами для кваліфікованої консультації та замовлення нашої продукції:
📧 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
☎️ +38(097)111 2019 viber
👉Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку Вікна Двері Ворота "Happy Home" і Ви дізнаєтесь значно більше корисної інформації.

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення