Віконний провітрювач

Не всі власники квартир чи будинків знають, що досягти економії плати за тепло можна тоді, коли буде зроблена теплоізоляція і встановлені нові енергоефективні вікна. Після такої інвестиції в своє житло, дійсно зразу ж отримується бажаний ефект – в цілому будинку чи в квартирі стає тепліше. Зникає набридливий шум з вулиці. Та можуть появитися нові проблеми – стає некомфортно від недостачі свіжого повітря, особливо вночі. Може з’явитися волога на стінах. Вікна починають «плакати», навіть деколи з’являється цвіль. Свіже повітря потрібне ще й котлам при спалюванні газу, при спалюванні дров чи вугілля. 
👉 Що ж таке провітрювач?

  • 37565546_229890407636456_899793367884365824_n.png
  • provitryuvach-vikonnij-vents-po-400.jpg
  • vent-plastik-okon-2.jpg

✔️ Провітрювач – це пристрій, вмонтований у вікні, який дозволяє свіжому повітрю ззовні проникати до приміщення. Найважливіша його перевага – він виводить з приміщення спожите повітря і вводить свіже. Принцип дії провітрювача простий – тепле повітря виходить з приміщення – витісняється через вентиляційні канали в міру того, як холодне поступає через спеціальні клапани. Чим більшою є різниця температур, тим ефективнішою є вентиляція.
✔️ Основні його функції:
• За день повністю оновлюється повітря в квартирі;
• Безпечно виводиться усе відпрацьоване повітря, газові випари, волога
• Зникають подразники хвороб, які виникають по причині затхлого повітря (алергія і таке інш.);
• З провітрювача не дує, тому що холодне повітря направляється в простір під стелею; і якщо у Вас індивідуальне опалення при відкритому вікні батареї починають працювати більш інтенсивно (витрачаючи більшу кількість газу), при використанні провітрючача холодне повітря не попадає на обігрівач, а рівномірно перемішується з повітрям кімнати
• провітрювач робить можливим безперервне проникнення невеликої кількості свіжого повітря в приміщення при закритому вікні (швидкість провітрювання ви можете відрегулювати самостійно) – не потребуючи вашої присутності та створюючі додаткову безпеку.
▪️І найважливіше – використовуючи провітрювачі ми заощаджуємо тепло!
🔥 Окрім того, зараз Газова Служба зобов’язує всіх, в кого є газовий котел ставити віконні провітрювачі для безпеки (провітрювачі повинні бути обов’язково на металопластикових вікнах в тих кімнатах де будуть стояти газові прилади (кухня, котельня, і т.д.).

Замовити провітрювач Ви можете у нас, звертайтесь за вказаними контактами: 
📧 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
☎️ +38(097)111 2019 viber
👉Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку Вікна Двері Ворота "Happy Home"" і Ви дізнаєтесь значно більше корисної інформації.

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення