Тканинні ролети

ТКАНИННІ РОЛЕТИ - Сучасний та практичний спосіб захисту від сонця у вигляді декорації вікна. Широкий вибір тканин, систем та аксесуарів допоможе прикрасити Ваше вікно.


Ми готові запропонувати нашим клієнтам наступні види даної системи захисту від сонячних променів:


1.Тканинні ролети відкритого типу. Найпопулярніший тип серед тканинних ролет. Помірна ціна. Наявність додаткових аксесуарів. Простота конструкції, що полегшує монтаж своїми руками.


2.Тканинні ролети закритого типу. Дозволяє захистити комплектуючі та частину тканини в коробі від пилу, бруду, вологи та променів сонця. Додають вишуканості в інтер'єрі. Існують з плоскими і п-подібними направляючими.3.Тканинні ролети із системою День-Ніч. Інноваційні, оригінальні і дуже функціональні. Приваблюють своїм зовнішнім виглядом і практичністю. Користуються великою популярністю в країнах Європи.


4.Тканинні ролети із системою FLAT. Виглядає, як закрита система з плоскими направляючими, але має тонший короб за рахунок якого збільшується кут відкривання вікна.


5.Тканинні ролети із пружинною системою (підходять для мансардних вікон). Виглядає, як закрита система з п-подібними направляючими, але додатково має у валі пружину, яка натягує тканину і не дозволяє їй провисати при нахиленому положенні тканинної ролети.


Асортимент більше 300 тканин. Всі тканини першого сорту якості. Виготовлені компанією Miranda (Польща), а частина Albedum (Німеччина). Комплектуючі всесвітньовідомим виробником Besta (Польща). Тканини виготовляються різного ступеня захисту від сонця (переважно всі тканини пропускають певний відсоток світла, але є прогумовані тканини, які зовсім не пропускають світло), всі вони просочені такими речовинами, як антистатик (від осідання пилу на тканину), речовинами, які захищають тканину від вигоряння, гіпоалергенними речовинами. Тканини не потребують догляду. Їх не можна прати, лише локально очистити місце забруднення не агресивними миючими засобами. Завдяки спеціальному пошиву тканини створюється м'яке розсіяне світло в приміщенні.
Системи Besta комплектуються в білому, коричневому кольорі та в золотому дубі. Кожну систему можна монтувати двома способами: на шурупи і на двохсторонній скотч (перевага надається монтажу на шурупи).
Тканинна ролета виготовляється по індивідуальних розмірах замовника. Кожна тканинна ролета перевіряється на випробовувальному стенді. Вона може бути практичним доповненням для оформлення інтер'єру вікна шторами або іншими елементами. Всі тканинні ролети керуються ланцюжком. Тканинні ролети шириною до 1,5м комплектуються системою під вал (трубу) - 19мм, а після 1,5м - 25мм.

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення